Aziatische Live Dealer aanbieder gaat Betsoft Games integreren

660
February 28th, 2015
Terug Aziatische Live Dealer aanbieder gaat Betsoft Games integreren

Betsoft heeft aangekondigd dat ze nauw gaan samenwerken met een Aziatische live dealer operator, genaamd Oriental Group, om hun games te kunnen opnemen in het portfolio van laatstgenoemde.

Oriental Group zal Betsoft's Slots3™ serie van 3D video-gokkasten en Betsoft’sToGo™ mobile games gaan integreren.

"We zijn ontzettend blij met het samenwerkingsverband tussen ons en Oriental Group," aldus Mark Allison, commercieel directeur van Betsoft. "Dit zal ervoor zorgen dat onze "True 3D" desktop en mobile games aan een compleet nieuw segment van spelers aangeboden gaat worden. En juist omdat Oriental Group zo een gerespecteerde naam is in de Aziatische markt, is dat natuurlijk de perfecte ingang voor ons"

"Het opnemen van Betsoft's enorme Slots3™ collectie zal ons aanbod vergroten, waarmee we de ervaringen van onze spelers naar een verhoogd level van plezier willen brengen" aldus Brian Ang van de Oriental Group. "We zijn vooral blij met de ToGo™ mobile games. Deze games doen overduidelijk aan geen enkele concurrent op de markt onder, en we weten gewoon zeker dat onze spelers optimaal zullen genieten van de nieuwe keuzes die ze op hun draagbare apparaten zullen aantreffen."

Terug naar de artikelen
Play now and win big at Las Vegas USA!

Zoeken

Zoek Resultaten

Selecteer Taal

English English Dutch Dutch

Niet meer tonen

Delen op Facebook

Delen op Twitter

Delen